isaf pzz icm windguru

Młodzież

Dla młodzieży która ma ochotę podwyższać swoje umiejętności żeglarskie i mieć radość z żeglowania mamy do zaproponowania dwie  możliwości rozwoju żeglarskiego.

Sportowa – żeglarski trening sportowy, udział w regatach, konsultacje i zgrupowania podwyższające poziom sportowy zawodnika.

Rekreacyjna- rejsy, wyprawy morskie, uprawnienia żeglarskie, kursy kompetencji, szkolenie na katamaranach

Możemy sobie wybrać to do czego mamy predyspozycje i zainteresowania. Może to byś sport i żeglowanie regatowe ale też można pójść w kierunku rekreacji i miłego i bezpiecznego spędzania czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Od nas samych zależy wybór. Kursy i szkolenia  odbywają się w Gdańsku Górkach Zachodnich pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów żeglarstwa. Współpracujemy również z innymi organizacjami i klubami które posiadają uzupełniające sie oferty szkoleniowe.

Naukę żeglowania na jachtach  regatowych. Docelowo udział w regatach żeglarskich.  Klasy jachtów regatowych na których żeglują dziewczęta i chłopcy mogą się ścigać i mieć duży fan z współzawodnictwa i z szybkiego żeglowania. Klasy olimpijskie i przygotowawcze:  420, 470, Laser 4,7 ,Laser Radial i Laser Standard, Finn, 49er  wspomagane przez Polski Związek Żeglarski i klasy międzynarodowe: Hobie Dragoon,  Hobie 16, Micro